انواع برس ریمل

مژه ها تاثیر زیادی در زیبایی آرایش و صورت شما دارند. به همین دلیل ریمل عضو جدا نشدنی لوازم آرایش خانم‌ها محسوب می‌شود. ریمل موجب بلند تر شدن، ضخیم تر شدن و حالت گرفتن مژه ها می شود. در حقیقت آن چیزی که موجب می شود کاربرد ریمل های مختلف باهم متفاوت باشد برس ریمل است. برس ریمل ها انواع مختلفی دارند و هرکدام برای یک منظور خاص طراحی شده اند. ما در اینجا با معرفی انواع برس به شما کمک می‌کنیم تا بهترین انتخاب برای خرید ریمل را داشته باشید.

انواع برس ریمل

برس ضخیم

این مدل برس جزو پرطرفدار‌ترین و معمولی‌ترین برس‌های ریمل است. این مدل برس ریمل برای پر پشت کردن، ضخیم کردن و حجم دهی بالا برای کسانی که مژه‌های بلند و کم حجم دارند، مناسب است.

برس منحنی

اگر مژه‌های بلندی دارید ولی از بی حالت بودن آن‌ها احساس ناراحتی می‌کنید ما به شما ریمل‌هایی را پیشنهاد می‌کنیم که برس‌های منحنی دارند. این مدل برس‌ها به دلیل داشتن حالت منحنی شکل، مژه‌های شما را حالت داده و به خوبی فر می‌کند.

برس باریک و صاف

این مدل برس‌ها معمولا باریک و کشیده هستند. ریمل‌هایی با برس صاف، به بلند شدن طول مژه‌های شما کمک می‌کند. اگر مژه‌هایی پر و ضخیم دارید و می‌خواهید به کمک ریمل قد مژه خودرا بلند تر کنید، این مدل برس انتخاب خوبی برای شماست.

بیشتر درباره: خواص وازلین برای مژه و ابرو

برس مخروطی

این مدل برس به حالت مخروطی شکل هستند، به طوری که انتهای ریمل ضخیم‌تر و ابتدای ریمل نازک‌تر است. بخش ضخیم‌تر و انتهایی ریمل وظیفه پوشش مژه‌های بلند و بخش ابتدایی و نازک ریمل مژه‌های کوتاه تر و کم پشت را پوشش می‌دهد. اگر مژه‌هایی دارید که قسمت بیرونی و انتهایی چشمانتان کم حجم‌تر و کوتاه‌تر است، این نوع برس انتخاب خوبی برای شما خواهد بود.

برس شکل

این مدل برس‌ها هم خاصیت حجم دهندگی دارند و هم بلند کننده هستند. برس‌های s شکل جزو کاربردی‌ترین و پرطرفدار ترین برس‌ها هستند.

برس توپی شکل

این مدل برس‌ها به دو دسته تقسیم می‌شوند:

  1. ریمل‌هایی که فقط برسی به شکل توپی دارند.
  2. ریمل‌هایی که برس معمولی دارند و نوک برس به شکل توپی است.

با این مدل برس می‌توانید مژه‌های نازک و کوتاه خود را حجم داده و بلند کنید.

برس ساعت شنی

برس‌های ساعت شنی برای فرم دهی و بلند تر کردن قد مژه های بیرونی بسیار مناسب هستند.

برس مخصوص مژه های پایین

این مدل برس بسیار باریک و نازک است و بیشتر برای مژه‌های پایین کاربرد دارد. اما اگر چشم‌های ریزی دارید، می‌توانید از این مدل برس برای مژه‌های بیرونی خود استفاده کنید تا چشمانتان کشیده‌تر و بزرگ‌تر دیده شود.

برس ژله ای (پلاستیکی)

این برس‌ها به مژه‌ها و چشم‌های شما عمق می‌دهد؛ و بدون چسباندن مژه‌های شما به آن‌ها حجم داده و طول مژه‌ها را بلند‌تر می‌کند.

فراموش نکنید که همیشه ریمل خود را با توجه به کاربردی که از آن می‌خواهید انتخاب کنید. انتخاب ریمل درست و مناسب با مژه‌هایتان تاثیر بسزایی

در زیباتر دیده شدن چشمان شما دارد.

با تشکر از شما خواننده عزیز که تا انتهای این مطلب همراه ما بودید. شما می‌توانید سوالات خود پیرامون لوازم آرایش را از ما بپرسید، تا متخصصین ما در زیبالی در اسرع وقت به آن‌ها پاسخ دهند.